Термини полагања практичног испита из Медицинске биохемије у јулском испитном року

Практични испит из Медицинске биохемије ће бити одржан у вежбаоницама биохемије на хистофизиолошком институту према следећем распореду:

Четвртак, 6. јул
8 х – сви студенти са списка доц. др Весне Ћорић
9:30 х – сви студенти са списка проф. др Наташе Петронијевић, као студенти са списка доц. др Николић под редним бројевима 1, 3, 5, 6, 15, 16, 18, 19. и 21.
11 х – сви студенти са списка проф. др Марије Пљеше Ерцеговац, као и студенти са списка доц. др Николић под редним бројевима 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33. и колега са бројем индекса 514/19
13 х – сви студенти са списка проф. др Татјане Симић и сви студенти са списка проф. др Ане Савић Радојевић

Петак, 7. јул
8 х – сви студенти са списка проф. др Иванке Марковић
9:30 х – сви студенти са списка проф. др Татјане Ђукић
11 х – сви студенти са списка проф. др Марије Матић
13 х – сви студенти са списка проф. др Александре Исаковић
14:30 х – сви студенти са списка доц. др Анђелке Исаковић

У случају преклапања практичног испита из биохемије са практичним испитом из физиологије потребно је обратити се Катедри биохемије (marija.jeremic@med.bg.ac.rs), у коме ће студент навести име и презиме испитивача на оба предмета, као и термине испита.

Катедра биохемије